Alvora

Esame viena labiausiai patyrusių ir kvalifikuotų statybos darbų įmonių Lietuvoje.

Ją 1993 m. metais įkūrė Nikolai Kolesnik ir Vladimir Pavliukovič. Kartu su dar 28 kolegomis iš „Kauno statybos“ montavimo valdybos jie įsikūrė nedidelėse patalpose Vilniuje – Verkių gatvėje, o vėliau persikraustė į Visorių g. kur Alvora yra įsikūrusi iki šiol. Pagrindinis įmonės išskirtinumas – galimybė atlikti ne tik generalinės rangos darbus, bet ir projektuoti bei pastatyti šilumines trasas, magistralinius dujotiekius ir katilines.

Per 30 veiklos metų, Alvora įgyvendino gausybę projektų, ne tik Lietuvoje, bet ir kaimyninėse valstybėse bei Pietų Afrikos Respublikoje. 2021 m. Alvora užbaigė Lietuvos energetinei nepriklausomybei ypač svarbią GIPL dujų jungtį su Lenkija.

Šiuo metu įmonėje dirba apie 300 darbuotojų – nuo aukštos kvalifikacijos projektuotojų ir montuotojų iki ypač patyrusių inžinierių ir projektų vadovų.

Mūsų paslaugos

Mūsų komanda

Vaidas Kazlauskas

Generalinis direktorius

Tomas Šidlauskas

Verslo plėtros direktorius

Vladimir Pavliukovič

Gamybos direktorius

Povilas Marčiukaitis

Statybos direktorius

Nikolaj Kolesnik

Generalinio direktoriaus pavaduotojas

Vaida Lisauskienė

Personalo vadybininkė

Skaidrė Šukauskienė

Teisininkė

Arūnas Velička

Generalinio direktoriaus pavaduotojas

Mindaugas Abaravičius

Transporto ir energetikos vadovas

Genadij Baturo

GPS vadovas

Tomas Ruzgas

GPS vadovaujantis inžinierius

Tomas Lileikis

Finansų ir ekonomikos direktorius

Andžej Rynkevič

DSS vadovas

Atestatai ir liudijimai

Mes įsipareigojame atlikti darbus profesionaliai ir skirti pakankamą kiekį resursų, kad laiku ir kokybiškai atliktume darbus. Įmonės tikslas artimai bendradarbiauti su Jumis norint užtikrinti, kad būtų įvykdyti Jūsų dabartiniai ir ateityje numatomi gamybiniai, technologiniai, projektiniai poreikiai užtikrinant optimalų kainos, techninių sprendimų ir kokybės santykį.

UAB „Alvora“ yra įdiegusi integruotą vadybos sistemą, apimančią kokybės vadybos sistemą pagal ISO 9001:2015 standartų reikalavimus, aplinkos apsaugos vadybos sistemą pagal ISO 14001:2015 standartą bei darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos sistemą pagal ISO 45001:2018 standartą. Įmonė taip pat turi EN ISO 3834-2, EN ISO 17660-1 ir EN ISO 17660-1/P metalo ir gelžbetonio konstrukcijų gamybos sertifikatus.

ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, ISO 45001:2018

kokybės vadybos sistema, aplinkos apsaugos vadybos sistema, darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos sistema

Politika

Vizija

Siekiame būti viena iš stipriausių, konkurencingiausių ir patikimiausių statybos įmonių teikiančių plačiausią kokybiškų statybos paslaugų spektrą.

 

Misija

Būti vienu iš geriausių plieninių statybinių konstrukcijų gamintojų ir labiausiai užsakovų vertinamų statybos rangos bendrovių Lietuvos bei užsienio rinkose. Vykdydami veiklą siekiame kuo mažiau teršti aplinką ir sudaryti saugias darbo sąlygas darbuotojams.

 

Strateginiai uždaviniai
  • Diegti technines naujoves, medžiagas mažiau pavojingas aplinkai ir žmogui;

  • Taikyti aplinkos taršos bei darbuotojų susirgimų ir sužeidimų prevenciją;

  • Vykdyti įmonės veiklai taikomus teisinius ir kitus reikalavimus;

  • Gerinti aplinkos apsaugos bei darbuotojų saugos ir sveikatos veiksmingumą, mažinti riziką susirgimams ir traumoms.

  • Prognozuoti bei nustatyti užsakovo poreikius;

  • Sistemingai kelti visų lygių darbuotojų kvalifikaciją;

  • Užtikrinti kiekvieno darbuotojo atsakomybę už savo darbo kokybę, poveikį aplinkai ir darbo vietai pagal pareigas ir kompetenciją;

  • Užtikrinti darbuotojų dalyvavimą ir konsultavimąsi DSS klausimais;

  • Veikloje vadovautis ir nuolat tobulinti vadybos sistemą atitinkančią LST EN ISO 9001:2015, LST EN ISO 14001:2015, LST ISO 45001:2018.