Alvora

Esame viena labiausiai patyrusių ir kvalifikuotų statybos darbų įmonių Lietuvoje.

Ją 1993 m. metais įkūrė Nikolai Kolesnik ir Vladimir Pavliukovič. Kartu su dar 28 kolegomis iš „Kauno statybos“ montavimo valdybos jie įsikūrė nedidelėse patalpose Vilniuje – Verkių gatvėje, o vėliau persikraustė į Visorių g. kur Alvora yra įsikūrusi iki šiol. Pagrindinis įmonės išskirtinumas – galimybė atlikti ne tik generalinės rangos darbus, bet ir projektuoti bei pastatyti šilumines trasas, magistralinius dujotiekius ir katilines.

Per beveik 30 veiklos metų, Alvora įgyvendino gausybę projektų, ne tik Lietuvoje, bet ir kaimyninėse valstybėse bei Pietų Afrikos Respublikoje. 2021 m. Alvora užbaigė Lietuvos energetinei nepriklausomybei ypač svarbią GIPL dujų jungtį su Lenkija.

Šiuo metu įmonėje dirba apie 300 darbuotojų – nuo aukštos kvalifikacijos projektuotojų ir montuotojų iki ypač patyrusių inžinierių ir projektų vadovų.

Mūsų paslaugos

Mūsų komanda

Martynas Pargaliauskas

Generalinis direktorius

Tomas Šidlauskas

Verslo plėtros direktorius

Vladimir Pavliukovič

Gamybos direktorius

Vaidas Kazlauskas

Statybos direktorius

Nikolaj Kolesnik

Generalinio direktoriaus pavaduotojas

Aida Bardauskė

Personalo vadybininkė

Skaidrė Šukauskienė

Teisininkė

Mindaugas Šimkus

Generalinio direktoriaus pavaduotojas

Mindaugas Abaravičius

Transporto ir energetikos vadovas

Genadij Baturo

GPS vadovas

Tomas Ruzgas

GPS vadovaujantis inžinierius

Tomas Lileikis

Finansų ir ekonomikos direktorius

Andžej Rynkevič

DSS vadovas

Atestatai ir liudijimai

Mes įsipareigojame atlikti darbus profesionaliai ir skirti pakankamą kiekį resursų, kad laiku ir kokybiškai atliktume darbus. Įmonės tikslas artimai bendradarbiauti su Jumis norint užtikrinti, kad būtų įvykdyti Jūsų dabartiniai ir ateityje numatomi gamybiniai, technologiniai, projektiniai poreikiai užtikrinant optimalų kainos, techninių sprendimų ir kokybės santykį.

UAB „Alvora“ yra įdiegusi integruotą vadybos sistemą, apimančią kokybės vadybos sistemą pagal ISO 9001:2015 standartų reikalavimus, aplinkos apsaugos vadybos sistemą pagal ISO 14001:2015 standartą bei darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos sistemą pagal ISO 45001:2018 standartą. Įmonė taip pat turi EN ISO 3834-2, EN ISO 17660-1 ir EN ISO 17660-1/P metalo ir gelžbetonio konstrukcijų gamybos sertifikatus.

ISO 9001:2015

kokybės vadybos sistema

ISO 14001:2015

aplinkos apsaugos vadybos sistema

ISO 45001:2018

darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos sistema